2023-09-11 19:20:22Monday 11 September 2023 | Halifax Cobras | 59 - 50 | | 19:20:227:20 pm | Division 2 | |
Luke Stanger |
Nick Magill |
2023-09-14 19:45:19Thursday 14 September 2023 | York Vikings 2 | 34 - 52 | Holme Valley Demons | 19:45:197:45 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Richard Weeks |
2023-09-14 20:10:34Thursday 14 September 2023 | Leeds Demons 2 | 64 - 66 | Leeds Lithuanians 2 | 20:10:348:10 pm | Division 1 | |
Marcus Browne |
Edvardas Chmelevskij |
2023-09-14 20:15:42Thursday 14 September 2023 | Leeds Demons | 20 - 0 | Leeds Lightning | 20:15:428:15 pm | Premier Division | |
- |
- |
2023-09-15 19:15:38Friday 15 September 2023 | Rawthorpe Cobras | 20 - 0 | Leeds Lightning | 19:15:387:15 pm | Premier Division | |
- |
- |
2023-09-15 20:30:19Friday 15 September 2023 | Jorvik Warriors | 41 - 33 | Harrogate Raiders 1 | 20:30:198:30 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Jake Butler |
2023-09-17 17:45:36Sunday 17 September 2023 | Harrogate Raiders 2 | 56 - 61 | Insight Magic | 17:45:365:45 pm | Division 3 | |
Sonia Ginestar |
Effie Roka |
2023-09-18 19:15:39Monday 18 September 2023 | Horsforth Hustlers 1 | 20 - 0 | Leeds Lightning | 19:15:397:15 pm | Premier Division | |
Tudor Bas |
Richard Sulcs |
2023-09-19 20:00:10Tuesday 19 September 2023 | Bingley Titans | 38 - 69 | | 20:00:108:00 pm | Division 2 | |
Chris Taylor |
Tudor Bas |
2023-09-19 20:15:25Tuesday 19 September 2023 | Sheffield Hatters | 31 - 63 | Arrows Basketball Academy | 20:15:258:15 pm | Ladies Division | |
Roberto Carabana |
|
2023-09-20 20:10:15Wednesday 20 September 2023 | Harrogate Llamas | 65 - 49 | Knottingley Cougars 1 | 20:10:158:10 pm | Division 1 | |
Ces Francis |
Sonia Ginestar |
2023-09-21 19:45:35Thursday 21 September 2023 | York Vikings 1 | 80 - 69 | Leeds Lithuanians 1 | 19:45:357:45 pm | Premier Division | |
Daniel Hoddinott |
Richard Weeks |
2023-09-22 19:15:07Friday 22 September 2023 | Leeds Lithuanians 2 | 58 - 57 | Harrogate Llamas | 19:15:077:15 pm | Division 1 | |
Tudor Bas |
Adam Fisher |
2023-09-22 19:15:18Friday 22 September 2023 | Jorvik Warriors 2 | 37 - 46 | Holme Valley Demons 2 | 19:15:187:15 pm | Division 3 | |
Scott Charlesworth |
Jake Butler |
2023-09-25 19:20:58Monday 25 September 2023 | Halifax Cobras | 81 - 44 | Queensbury Hawks | 19:20:587:20 pm | Division 2 | |
Luke Stanger |
Ricky Fetske |
2023-09-26 20:00:49Tuesday 26 September 2023 | Holme Valley Demons | 76 - 28 | | 20:00:498:00 pm | Division 2 | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2023-09-26 20:15:46Tuesday 26 September 2023 | Bradford Dragons | 42 - 63 | Insight Magic | 20:15:468:15 pm | Division 3 | |
David Walsh |
Andy Harrison |
2023-09-28 19:45:01Thursday 28 September 2023 | York Vikings 2 | 28 - 71 | Bingley Titans | 19:45:017:45 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Richard Weeks |
2023-09-28 19:45:48Thursday 28 September 2023 | Queensbury Hawks | 45 - 59 | Holme Valley Demons | 19:45:487:45 pm | Division 2 | |
Chris Keeys |
Roger Murie |
2023-09-29 19:15:41Friday 29 September 2023 | Leeds Lithuanians 2 | 64 - 42 | Leeds Demons 2 | 19:15:417:15 pm | Division 1 | |
Ricky Fetske |
Marcus Browne |
2023-09-29 19:20:20Friday 29 September 2023 | Bradford Maroons | 94 - 52 | Horsforth Hustlers 2 | 19:20:207:20 pm | Division 1 | |
Scott Charlesworth |
Richard Sulcs |
2023-10-01 17:45:13Sunday 1 October 2023 | Harrogate Raiders 2 | 35 - 36 | Spen Valley Vipers 3 | 17:45:135:45 pm | Division 3 | |
Richard Crowder |
Sonia Ginestar |
2023-10-01 19:15:35Sunday 1 October 2023 | Harrogate Raiders 1 | 47 - 44 | Spen Valley Vipers 2 | 19:15:357:15 pm | Division 2 | |
Richard Crowder |
Sonia Ginestar |
2023-10-02 19:15:46Monday 2 October 2023 | Horsforth Hustlers 2 | 64 - 80 | Spen Valley Vipers 1 | 19:15:467:15 pm | Division 1 | |
Andy Harrison |
Ricky Fetske |
2023-10-03 20:15:14Tuesday 3 October 2023 | Sheffield Hatters | 34 - 77 | Trinity Tigers | 20:15:148:15 pm | Ladies Division | |
Scott Charlesworth |
- |
2023-10-04 19:30:32Wednesday 4 October 2023 | Wakefield Wolverines | 28 - 51 | Spen Valley Vipers 3 | 19:30:327:30 pm | Division 3 | |
Umit Behrem |
Effie Roka |
2023-10-05 19:15:59Thursday 5 October 2023 | Deighton Ryders | 110 - 55 | Yorkshire Wizards | 19:15:597:15 pm | Premier Division | |
Scott Charlesworth |
Edvardas Chmelevskij |
2023-10-05 19:45:31Thursday 5 October 2023 | York Vikings 2 | 46 - 54 | Halifax Cobras | 19:45:317:45 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Richard Weeks |
2023-10-06 19:15:08Friday 6 October 2023 | Leeds Lithuanians 1 | 62 - 80 | Leeds Demons | 19:15:087:15 pm | Premier Division | |
Tudor Bas |
Ricky Fetske |
2023-10-06 19:15:18Friday 6 October 2023 | Jorvik Warriors 2 | 44 - 50 | Bradford Dragons | 19:15:187:15 pm | Division 3 | |
Chris Taylor |
Jake Butler |
2023-10-06 19:15:37Friday 6 October 2023 | Rawthorpe Cobras | 121 - 65 | Horsforth Hustlers 1 | 19:15:377:15 pm | Premier Division | |
Scott Charlesworth |
Richard Crowder |
2023-10-08 16:15:37Sunday 8 October 2023 | Yorkshire Wizards | 75 - 81 | York Vikings 1 | 16:15:374:15 pm | Premier Division | |
Arunas Milasius |
Chris Taylor |
2023-10-09 19:15:58Monday 9 October 2023 | Horsforth Hustlers 2 | 44 - 102 | Harrogate Llamas | 19:15:587:15 pm | Division 1 | |
Peter Broderick |
Arunas Milasius |
2023-10-09 19:20:45Monday 9 October 2023 | Halifax Cobras | 47 - 52 | Bingley Titans | 19:20:457:20 pm | Division 2 | |
Luke Stanger |
Richard Crowder |
2023-10-10 20:00:44Tuesday 10 October 2023 | Jorvik Warriors | 46 - 70 | | 20:00:448:00 pm | Division 2 | |
Chris Taylor |
Adam Fisher |
2023-10-10 20:15:21Tuesday 10 October 2023 | Bradford Dragons | 32 - 67 | Spen Valley Vipers 4 | 20:15:218:15 pm | Division 3 | |
Andy Harrison |
David Walsh |
2023-10-10 20:20:57Tuesday 10 October 2023 | Holme Valley Demons 2 | 37 - 39 | Harrogate Raiders 2 | 20:20:578:20 pm | Division 3 | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2023-10-12 19:20:31Thursday 12 October 2023 | Bingley Titans | 53 - 41 | Queensbury Hawks | 19:20:317:20 pm | Division 2 | |
Roger Murie |
Chris Keeys |
2023-10-12 19:45:53Thursday 12 October 2023 | York Vikings 1 | 79 - 91 | Rawthorpe Cobras | 19:45:537:45 pm | Premier Division | |
Daniel Hoddinott |
Richard Weeks |
2023-10-12 20:15:11Thursday 12 October 2023 | Leeds Demons | 79 - 69 | Mandela Warriors 1 | 20:15:118:15 pm | Premier Division | |
Effie Roka |
Umit Behrem |
2023-10-13 19:15:08Friday 13 October 2023 | Jorvik Warriors 2 | 41 - 59 | Harrogate Raiders 2 | 19:15:087:15 pm | Division 3 | |
Jake Butler |
Daniel Hoddinott |
2023-10-13 19:20:26Friday 13 October 2023 | Bradford Maroons | 76 - 44 | Leeds Lithuanians 2 | 19:20:267:20 pm | Division 1 | |
Richard Sulcs |
Roger Murie |
2023-10-13 20:15:29Friday 13 October 2023 | Spen Valley Vipers 4 | 74 - 47 | Holme Valley Demons 2 | 20:15:298:15 pm | Division 3 | |
Luke Stanger |
Scott Charlesworth |
2023-10-15 17:00:23Sunday 15 October 2023 | Spen Valley Vipers 3 | 69 - 52 | Insight Magic | 17:00:235:00 pm | Division 3 | |
Ces Francis |
Jamie Cawtheray |
2023-10-16 19:15:14Monday 16 October 2023 | Horsforth Hustlers 1 | 58 - 69 | York Vikings 1 | 19:15:147:15 pm | Premier Division | |
Tudor Bas |
Richard Sulcs |
2023-10-19 19:15:17Thursday 19 October 2023 | Deighton Ryders | 52 - 96 | Rawthorpe Cobras | 19:15:177:15 pm | Premier Division | |
Luke Stanger |
Chris Keeys |
2023-10-19 19:45:31Thursday 19 October 2023 | York Vikings 2 | 47 - 51 | Harrogate Raiders 1 | 19:45:317:45 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Richard Weeks |
2023-10-19 20:20:11Thursday 19 October 2023 | Holme Valley Demons 2 | 50 - 44 | Bradford Dragons | 20:20:118:20 pm | Division 3 | |
Scott Charlesworth |
Nick Magill |
2023-10-20 19:15:06Friday 20 October 2023 | Rawthorpe Cobras | 117 - 57 | Yorkshire Wizards | 19:15:067:15 pm | Premier Division | |
Scott Charlesworth |
Richard Crowder |
2023-10-20 19:15:57Friday 20 October 2023 | Leeds Lithuanians 2 | 70 - 65 | Horsforth Hustlers 2 | 19:15:577:15 pm | Division 1 | |
Tudor Bas |
Ces Francis |
2023-10-20 19:20:32Friday 20 October 2023 | Bradford Maroons | 57 - 42 | Leeds Demons 2 | 19:20:327:20 pm | Division 1 | |
Roger Murie |
Edvardas Chmelevskij |
2023-10-20 19:45:11Friday 20 October 2023 | Jorvik Warriors | 72 - 34 | Halifax Cobras | 19:45:117:45 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Jake Butler |
2023-10-22 18:30:44Sunday 22 October 2023 | Spen Valley Vipers 1 | 75 - 51 | Leeds Demons 2 | 18:30:446:30 pm | Division 1 | |
Richard Sulcs |
Edvardas Chmelevskij |
2023-10-23 19:15:13Monday 23 October 2023 | Horsforth Hustlers 2 | 44 - 81 | Bradford Maroons | 19:15:137:15 pm | Division 1 | |
Andy Harrison |
Ricky Fetske |
2023-10-23 19:20:27Monday 23 October 2023 | Halifax Cobras | 65 - 68 | Holme Valley Demons | 19:20:277:20 pm | Division 2 | |
Luke Stanger |
Richard Sulcs |
2023-10-24 20:00:56Tuesday 24 October 2023 | Spen Valley Vipers 2 | 52 - 70 | | 20:00:568:00 pm | Division 2 | |
Chris Taylor |
Tudor Bas |
2023-10-24 20:20:09Tuesday 24 October 2023 | Holme Valley Demons 2 | 48 - 51 | Spen Valley Vipers 4 | 20:20:098:20 pm | Division 3 | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2023-10-25 19:30:21Wednesday 25 October 2023 | Wakefield Wolverines | 36 - 52 | Harrogate Raiders 2 | 19:30:217:30 pm | Division 3 | |
Chris Taylor |
Arunas Milasius |
2023-10-25 19:30:34Wednesday 25 October 2023 | Harrogate Raiders | 55 - 66 | Arrows Basketball Academy | 19:30:347:30 pm | Ladies Division | |
David Walsh |
Andy Harrison |
2023-10-25 20:10:16Wednesday 25 October 2023 | Harrogate Llamas | 60 - 51 | Bradford Maroons 2 | 20:10:168:10 pm | Division 1 | |
Richard Crowder |
Ces Francis |
2023-10-25 20:15:43Wednesday 25 October 2023 | Trinity Tigers | 63 - 47 | City of Leeds | 20:15:438:15 pm | Ladies Division | |
Richard Sulcs |
Umit Behrem |
2023-10-26 19:15:12Thursday 26 October 2023 | Deighton Ryders | 20 - 0 | Leeds Lightning | 19:15:127:15 pm | Premier Division | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2023-10-26 19:20:57Thursday 26 October 2023 | Bingley Titans | 46 - 56 | Jorvik Warriors | 19:20:577:20 pm | Division 2 | |
David Walsh |
Richard Crowder |
2023-10-27 19:15:53Friday 27 October 2023 | Leeds Lithuanians 2 | 66 - 65 | Knottingley Cougars 1 | 19:15:537:15 pm | Division 1 | |
Chris Taylor |
Edvardas Chmelevskij |
2023-10-27 20:15:16Friday 27 October 2023 | Mandela Warriors 1 | 75 - 52 | Horsforth Hustlers 1 | 20:15:168:15 pm | Premier Division | |
Tudor Bas |
Effie Roka |
2023-10-29 17:00:37Sunday 29 October 2023 | Spen Valley Vipers 3 | 52 - 44 | Jorvik Warriors 2 | 17:00:375:00 pm | Division 3 | |
David Walsh |
Richard Sulcs |
2023-10-29 18:30:41Sunday 29 October 2023 | Spen Valley Vipers 2 | 62 - 66 | Jorvik Warriors | 18:30:416:30 pm | Division 2 | |
David Walsh |
Richard Sulcs |
2023-10-29 19:15:32Sunday 29 October 2023 | Harrogate Raiders 1 | 95 - 40 | | 19:15:327:15 pm | Division 2 | |
Richard Crowder |
Ces Francis |
2023-10-30 19:15:49Monday 30 October 2023 | Horsforth Hustlers 1 | 42 - 69 | Leeds Demons | 19:15:497:15 pm | Premier Division | |
Richard Sulcs |
Tudor Bas |
2023-10-31 19:15:00Tuesday 31 October 2023 | Knottingley Cougars 1 | 73 - 61 | Harrogate Llamas | 19:15:007:15 pm | Division 1 | |
Tudor Bas |
Chris Taylor |
2023-10-31 20:15:59Tuesday 31 October 2023 | Bradford Dragons | 44 - 45 | Harrogate Raiders 2 | 20:15:598:15 pm | Division 3 | |
Chris Keeys |
Andy Harrison |
2023-11-02 19:45:40Thursday 2 November 2023 | York Vikings 1 | 63 - 69 | Mandela Warriors 1 | 19:45:407:45 pm | Premier Division | |
Daniel Hoddinott |
Richard Weeks |
2023-11-02 19:45:52Thursday 2 November 2023 | Queensbury Hawks | 37 - 29 | Harrogate Raiders 1 | 19:45:527:45 pm | Division 2 | |
David Walsh |
Chris Keeys |
2023-11-02 20:10:57Thursday 2 November 2023 | Leeds Demons 2 | 53 - 49 | Spen Valley Vipers 1 | 20:10:578:10 pm | Division 1 | |
Ces Francis |
Arunas Milasius |
2023-11-03 19:15:44Friday 3 November 2023 | Leeds Lithuanians 1 | 101 - 86 | Deighton Ryders | 19:15:447:15 pm | Premier Division | |
Edvardas Chmelevskij |
Chris Taylor |
2023-11-03 19:15:47Friday 3 November 2023 | Insight Magic | 51 - 60 | Wakefield Wolverines | 19:15:477:15 pm | Division 3 | |
Richard Sulcs |
Adam Fisher |
2023-11-03 20:30:56Friday 3 November 2023 | Jorvik Warriors | 60 - 27 | York Vikings 2 | 20:30:568:30 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Michael Sharkey |
2023-11-05 12:15:13Sunday 5 November 2023 | Sheffield Hatters | 30 - 67 | Deighton Diamonds | 12:15:1312:15 pm | Ladies Division | |
Luke Stanger |
Nick Magill |
2023-11-05 16:15:52Sunday 5 November 2023 | Yorkshire Wizards | 20 - 0 | Leeds Lightning | 16:15:524:15 pm | Premier Division | |
Effie Roka |
Umit Behrem |
2023-11-05 18:30:22Sunday 5 November 2023 | Spen Valley Vipers 2 | 59 - 35 | Bingley Titans | 18:30:226:30 pm | Division 2 | |
Luke Stanger |
Nick Magill |
2023-11-06 19:20:16Monday 6 November 2023 | Bradford Maroons 2 | 63 - 68 | Leeds Demons 2 | 19:20:167:20 pm | Division 1 | |
Richard Sulcs |
Arunas Milasius |
2023-11-08 19:30:30Wednesday 8 November 2023 | Harrogate Raiders | 43 - 53 | Deighton Diamonds | 19:30:307:30 pm | Ladies Division | |
Ces Francis |
Umit Behrem |
2023-11-09 19:45:08Thursday 9 November 2023 | Queensbury Hawks | 43 - 56 | Jorvik Warriors | 19:45:087:45 pm | Division 2 | |
Chris Keeys |
Roger Murie |
2023-11-09 20:15:40Thursday 9 November 2023 | Leeds Demons | 76 - 63 | York Vikings 1 | 20:15:408:15 pm | Premier Division | |
Umit Behrem |
Effie Roka |
2023-11-10 19:15:51Friday 10 November 2023 | Jorvik Warriors 2 | 45 - 52 | Wakefield Wolverines | 19:15:517:15 pm | Division 3 | |
Daniel Hoddinott |
Jake Butler |
2023-11-10 20:15:03Friday 10 November 2023 | Spen Valley Vipers 4 | 59 - 48 | Insight Magic | 20:15:038:15 pm | Division 3 | |
Adam Fisher |
Nick Magill |
2023-11-10 20:15:31Friday 10 November 2023 | Mandela Warriors 1 | 92 - 75 | Yorkshire Wizards | 20:15:318:15 pm | Premier Division | |
Arunas Milasius |
Umit Behrem |
2023-11-12 12:15:43Sunday 12 November 2023 | Deighton Diamonds | 56 - 65 | Arrows Basketball Academy | 12:15:4312:15 pm | Ladies Division | |
Luke Stanger |
Scott Charlesworth |
2023-11-12 17:00:13Sunday 12 November 2023 | Spen Valley Vipers 2 | 52 - 63 | Holme Valley Demons | 17:00:135:00 pm | Division 2 | |
Scott Charlesworth |
Michael Sharkey |
2023-11-12 19:15:56Sunday 12 November 2023 | Harrogate Raiders 1 | 55 - 53 | Halifax Cobras | 19:15:567:15 pm | Division 2 | |
Effie Roka |
Ces Francis |
2023-11-14 14:30:49Tuesday 14 November 2023 | Arrows Basketball Academy | 43 - 47 | City of Leeds | 14:30:492:30 pm | Ladies Division | |
- |
- |
2023-11-14 19:15:51Tuesday 14 November 2023 | Knottingley Cougars 1 | 71 - 77 | Bradford Maroons | 19:15:517:15 pm | Division 1 | |
Chris Taylor |
Richard Weeks |
2023-11-14 20:00:52Tuesday 14 November 2023 | York Vikings 2 | 57 - 51 | | 20:00:528:00 pm | Division 2 | |
Ces Francis |
Umit Behrem |
2023-11-15 19:30:51Wednesday 15 November 2023 | Wakefield Wolverines | 53 - 80 | Spen Valley Vipers 4 | 19:30:517:30 pm | Division 3 | |
Tudor Bas |
Nick Magill |
2023-11-15 20:10:02Wednesday 15 November 2023 | Harrogate Llamas | 71 - 50 | Leeds Demons 2 | 20:10:028:10 pm | Division 1 | |
Arunas Milasius |
Andy Harrison |
2023-11-16 19:15:25Thursday 16 November 2023 | Deighton Ryders | 84 - 66 | Leeds Demons | 19:15:257:15 pm | Premier Division | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2023-11-16 19:20:25Thursday 16 November 2023 | Bingley Titans | 57 - 48 | Harrogate Raiders 1 | 19:20:257:20 pm | Division 2 | |
David Walsh |
Andy Harrison |
2023-11-17 19:15:04Friday 17 November 2023 | Jorvik Warriors | 47 - 49 | Holme Valley Demons | 19:15:047:15 pm | Division 2 | |
Jack Williams |
Scott Charlesworth |
2023-11-17 19:15:05Friday 17 November 2023 | Leeds Lithuanians 1 | 82 - 114 | Rawthorpe Cobras | 19:15:057:15 pm | Premier Division | |
Luke Stanger |
Edvardas Chmelevskij |
2023-11-17 19:15:35Friday 17 November 2023 | Insight Magic | 61 - 57 | Holme Valley Demons 2 | 19:15:357:15 pm | Division 3 | |
Roger Murie |
Arunas Milasius |
2023-11-17 20:15:40Friday 17 November 2023 | Mandela Warriors 1 | 92 - 90 | York Vikings 1 | 20:15:408:15 pm | Premier Division | |
Effie Roka |
Ces Francis |
2023-11-19 17:00:08Sunday 19 November 2023 | Spen Valley Vipers 3 | 51 - 39 | Bradford Dragons | 17:00:085:00 pm | Division 3 | |
Scott Charlesworth |
Chris Keeys |
2023-11-19 18:30:41Sunday 19 November 2023 | Spen Valley Vipers 2 | 57 - 30 | Queensbury Hawks | 18:30:416:30 pm | Division 2 | |
Scott Charlesworth |
Chris Keeys |
2023-11-20 19:15:52Monday 20 November 2023 | Horsforth Hustlers 1 | 57 - 75 | Mandela Warriors 1 | 19:15:527:15 pm | Premier Division | |
Tudor Bas |
Richard Crowder |
2023-11-20 19:20:45Monday 20 November 2023 | Halifax Cobras | 57 - 47 | York Vikings 2 | 19:20:457:20 pm | Division 2 | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2023-11-20 19:20:51Monday 20 November 2023 | Bradford Maroons 2 | 39 - 48 | Spen Valley Vipers 1 | 19:20:517:20 pm | Division 1 | |
Andy Harrison |
Edvardas Chmelevskij |
2023-11-21 20:15:33Tuesday 21 November 2023 | Sheffield Hatters | 39 - 84 | Deighton Diamonds | 20:15:338:15 pm | Ladies Division | |
Peter Wright |
Roberto Carabana |
2023-11-21 20:15:43Tuesday 21 November 2023 | Bradford Dragons | 39 - 61 | Holme Valley Demons 2 | 20:15:438:15 pm | Division 3 | |
Craig Wilson |
Chris Keeys |
2023-11-22 19:15:20Wednesday 22 November 2023 | Harrogate Raiders | 28 - 59 | Trinity Tigers | 19:15:207:15 pm | Ladies Division | |
Richard Crowder |
Ces Francis |
2023-11-23 19:15:59Thursday 23 November 2023 | Deighton Ryders | 90 - 53 | Horsforth Hustlers 1 | 19:15:597:15 pm | Premier Division | |
Richard Crowder |
Chris Keeys |
2023-11-23 19:45:22Thursday 23 November 2023 | York Vikings 1 | 64 - 75 | Yorkshire Wizards | 19:45:227:45 pm | Premier Division | |
Richard Weeks |
Daniel Hoddinott |
2023-11-23 19:45:27Thursday 23 November 2023 | Queensbury Hawks | 75 - 69 | York Vikings 2 | 19:45:277:45 pm | Division 2 | |
Roger Murie |
Michael Sharkey |
2023-11-24 19:15:22Friday 24 November 2023 | Leeds Lithuanians 1 | 87 - 80 | Mandela Warriors 1 | 19:15:227:15 pm | Premier Division | |
Chris Taylor |
Tudor Bas |
2023-11-24 19:15:25Friday 24 November 2023 | Jorvik Warriors | 53 - 42 | Bingley Titans | 19:15:257:15 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Richard Weeks |
2023-11-24 19:15:53Friday 24 November 2023 | Rawthorpe Cobras | 115 - 82 | Leeds Demons | 19:15:537:15 pm | Premier Division | |
Scott Charlesworth |
Richard Crowder |
2023-11-26 17:45:36Sunday 26 November 2023 | Harrogate Raiders 2 | 28 - 57 | Wakefield Wolverines | 17:45:365:45 pm | Division 3 | |
Umit Behrem |
Ces Francis |
2023-11-26 18:30:34Sunday 26 November 2023 | Spen Valley Vipers 1 | 92 - 72 | Harrogate Llamas | 18:30:346:30 pm | Division 1 | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2023-11-27 19:15:32Monday 27 November 2023 | Horsforth Hustlers 1 | 49 - 97 | Rawthorpe Cobras | 19:15:327:15 pm | Premier Division | |
Arunas Milasius |
Edvardas Chmelevskij |
2023-11-28 19:15:40Tuesday 28 November 2023 | Knottingley Cougars 1 | 71 - 45 | Horsforth Hustlers 2 | 19:15:407:15 pm | Division 1 | |
Chris Taylor |
Arunas Milasius |
2023-11-28 20:00:20Tuesday 28 November 2023 | Holme Valley Demons | 56 - 36 | Halifax Cobras | 20:00:208:00 pm | Division 2 | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2023-11-29 20:15:13Wednesday 29 November 2023 | Trinity Tigers | 48 - 38 | Deighton Diamonds | 20:15:138:15 pm | Ladies Division | |
Richard Sulcs |
Umit Behrem |
2023-11-30 19:15:56Thursday 30 November 2023 | Deighton Ryders | 100 - 74 | York Vikings 1 | 19:15:567:15 pm | Premier Division | |
Scott Charlesworth |
Roger Murie |
2023-11-30 20:10:44Thursday 30 November 2023 | Leeds Demons 2 | 46 - 87 | Bradford Maroons | 20:10:448:10 pm | Division 1 | |
Arunas Milasius |
Michael Sharkey |
2023-11-30 20:20:58Thursday 30 November 2023 | Queensbury Hawks | 46 - 67 | | 20:20:588:20 pm | Division 2 | |
Tudor Bas |
Edvardas Chmelevskij |
2023-12-01 19:15:00Friday 1 December 2023 | Jorvik Warriors 2 | 36 - 50 | Insight Magic | 19:15:007:15 pm | Division 3 | |
Daniel Hoddinott |
Jake Butler |
2023-12-01 19:15:48Friday 1 December 2023 | Leeds Lithuanians 1 | 20 - 0 | Leeds Lightning | 19:15:487:15 pm | Premier Division | |
Chris Taylor |
Tudor Bas |
2023-12-01 20:15:30Friday 1 December 2023 | Mandela Warriors 1 | 67 - 49 | Leeds Demons | 20:15:308:15 pm | Premier Division | |
Umit Behrem |
Ces Francis |
2023-12-03 17:00:52Sunday 3 December 2023 | Spen Valley Vipers 3 | - | Spen Valley Vipers 4 | 17:00:52Postponed | Division 3 | |
David Walsh |
Luke Stanger |
2023-12-03 17:45:27Sunday 3 December 2023 | Harrogate Raiders 2 | 37 - 59 | Holme Valley Demons 2 | 17:45:275:45 pm | Division 3 | |
Scott Charlesworth |
Tudor Bas |
2023-12-03 19:45:14Sunday 3 December 2023 | Harrogate Raiders 1 | 61 - 40 | Holme Valley Demons | 19:45:147:45 pm | Division 2 | |
Scott Charlesworth |
Tudor Bas |
2023-12-04 19:15:59Monday 4 December 2023 | Horsforth Hustlers 2 | 44 - 48 | Leeds Lithuanians 2 | 19:15:597:15 pm | Division 1 | |
Edvardas Chmelevskij |
Andy Harrison |
2023-12-04 19:20:54Monday 4 December 2023 | Bradford Maroons 2 | 78 - 79 | Harrogate Llamas | 19:20:547:20 pm | Division 1 | |
Richard Sulcs |
Tudor Bas |
2023-12-05 20:15:05Tuesday 5 December 2023 | Bradford Dragons | 51 - 53 | Wakefield Wolverines | 20:15:058:15 pm | Division 3 | |
Craig Wilson |
Chris Keeys |
2023-12-07 20:00:47Thursday 7 December 2023 | Holme Valley Demons | 75 - 40 | Queensbury Hawks | 20:00:478:00 pm | Division 2 | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2023-12-08 19:15:20Friday 8 December 2023 | Jorvik Warriors | 48 - 55 | Spen Valley Vipers 2 | 19:15:207:15 pm | Division 2 | |
Jake Butler |
Daniel Hoddinott |
2023-12-08 19:15:40Friday 8 December 2023 | Leeds Lithuanians 2 | 73 - 101 | Spen Valley Vipers 1 | 19:15:407:15 pm | Division 1 | |
Tudor Bas |
Arunas Milasius |
2023-12-08 20:15:42Friday 8 December 2023 | Mandela Warriors 1 | 71 - 110 | Rawthorpe Cobras | 20:15:428:15 pm | Premier Division | |
Ces Francis |
Edvardas Chmelevskij |
2023-12-10 00:00:02Sunday 10 December 2023 | Arrows Basketball Academy | 43 - 47 | Sheffield Hatters | 00:00:0212:00 am | Ladies Division | |
Peter Wright |
Roberto Carabana |
2023-12-10 19:45:53Sunday 10 December 2023 | Harrogate Raiders 1 | 52 - 34 | York Vikings 2 | 19:45:537:45 pm | Division 2 | |
Arunas Milasius |
Michael Sharkey |
2023-12-11 19:15:15Monday 11 December 2023 | Horsforth Hustlers 1 | 63 - 51 | Leeds Lithuanians 1 | 19:15:157:15 pm | Premier Division | |
Tudor Bas |
Andy Harrison |
2023-12-11 19:20:33Monday 11 December 2023 | Bradford Maroons 2 | 49 - 67 | Leeds Lithuanians 2 | 19:20:337:20 pm | Division 1 | |
Richard Sulcs |
Edvardas Chmelevskij |
2023-12-12 19:15:49Tuesday 12 December 2023 | Knottingley Cougars 1 | 65 - 76 | Leeds Demons 2 | 19:15:497:15 pm | Division 1 | |
Chris Taylor |
Arunas Milasius |
2023-12-12 20:00:46Tuesday 12 December 2023 | Halifax Cobras | 48 - 60 | | 20:00:468:00 pm | Division 2 | |
Tudor Bas |
Edvardas Chmelevskij |
2023-12-12 20:20:11Tuesday 12 December 2023 | Holme Valley Demons 2 | 56 - 33 | Jorvik Warriors 2 | 20:20:118:20 pm | Division 3 | |
Scott Charlesworth |
Winford David |
2023-12-13 19:30:29Wednesday 13 December 2023 | Wakefield Wolverines | 39 - 59 | Holme Valley Demons 2 | 19:30:297:30 pm | Division 3 | |
Chris Taylor |
Tudor Bas |
2023-12-13 20:10:05Wednesday 13 December 2023 | Harrogate Llamas | 85 - 51 | Horsforth Hustlers 2 | 20:10:058:10 pm | Division 1 | |
Ces Francis |
Umit Behrem |
2023-12-14 19:15:01Thursday 14 December 2023 | Deighton Ryders | 98 - 57 | Leeds Lithuanians 1 | 19:15:017:15 pm | Premier Division | |
- |
- |
2023-12-14 19:45:18Thursday 14 December 2023 | York Vikings 2 | 45 - 73 | Spen Valley Vipers 2 | 19:45:187:45 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Arunas Milasius |
2023-12-14 20:00:16Thursday 14 December 2023 | Holme Valley Demons | 59 - 45 | Jorvik Warriors | 20:00:168:00 pm | Division 2 | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2023-12-15 19:15:16Friday 15 December 2023 | Rawthorpe Cobras | 107 - 85 | York Vikings 1 | 19:15:167:15 pm | Premier Division | |
Richard Sulcs |
Scott Charlesworth |
2023-12-15 19:15:22Friday 15 December 2023 | Insight Magic | 55 - 61 | Spen Valley Vipers 3 | 19:15:227:15 pm | Division 3 | |
Umit Behrem |
Arunas Milasius |
2023-12-15 20:15:07Friday 15 December 2023 | Mandela Warriors 1 | 20 - 0 | Leeds Lightning | 20:15:078:15 pm | Premier Division | |
- |
- |
2023-12-15 20:15:22Friday 15 December 2023 | Spen Valley Vipers 4 | 85 - 37 | Jorvik Warriors 2 | 20:15:228:15 pm | Division 3 | |
Jamie Cawtheray |
Edvardas Chmelevskij |
2023-12-17 17:00:12Sunday 17 December 2023 | Spen Valley Vipers 3 | 46 - 51 | Holme Valley Demons 2 | 17:00:125:00 pm | Division 3 | |
Richard Crowder |
Scott Charlesworth |
2023-12-17 18:30:51Sunday 17 December 2023 | Spen Valley Vipers 1 | 71 - 70 | Bradford Maroons | 18:30:516:30 pm | Division 1 | |
Richard Crowder |
Scott Charlesworth |
2023-12-18 19:15:13Monday 18 December 2023 | Horsforth Hustlers 2 | 49 - 67 | Leeds Demons 2 | 19:15:137:15 pm | Division 1 | |
Andy Harrison |
Richard Sulcs |
2023-12-18 19:20:39Monday 18 December 2023 | Halifax Cobras | 46 - 53 | Harrogate Raiders 1 | 19:20:397:20 pm | Division 2 | |
Luke Stanger |
Edvardas Chmelevskij |
2023-12-21 19:20:47Thursday 21 December 2023 | Bingley Titans | 66 - 26 | | 19:20:477:20 pm | Division 2 | |
Andy Harrison |
Roger Murie |
2023-12-22 19:20:50Friday 22 December 2023 | Bradford Maroons | 74 - 55 | Bradford Maroons 2 | 19:20:507:20 pm | Division 1 | |
Richard Sulcs |
Arunas Milasius |
2024-01-04 20:15:29Thursday 4 January 2024 | Leeds Demons | 84 - 51 | Leeds Lithuanians 1 | 20:15:298:15 pm | Premier Division | |
Ces Francis |
Michael Sharkey |
2024-01-07 18:30:36Sunday 7 January 2024 | Spen Valley Vipers 1 | 73 - 59 | Leeds Lithuanians 2 | 18:30:366:30 pm | Division 1 | |
Richard Crowder |
Nick Magill |
2024-01-08 19:00:22Monday 8 January 2024 | Rawthorpe Cobras | 106 - 107 | Deighton Ryders | 19:00:227:00 pm | Premier Division | |
Winford David |
Luke Stanger |
2024-01-08 19:20:14Monday 8 January 2024 | Bradford Maroons 2 | 49 - 92 | Bradford Maroons | 19:20:147:20 pm | Division 1 | |
Edvardas Chmelevskij |
Richard Sulcs |
2024-01-11 19:20:44Thursday 11 January 2024 | Bingley Titans | 46 - 56 | Spen Valley Vipers 2 | 19:20:447:20 pm | Division 2 | |
Roger Murie |
Arunas Milasius |
2024-01-11 19:45:15Thursday 11 January 2024 | York Vikings 2 | 56 - 60 | Queensbury Hawks | 19:45:157:45 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Richard Weeks |
2024-01-11 20:10:20Thursday 11 January 2024 | Leeds Demons 2 | 68 - 51 | Horsforth Hustlers 2 | 20:10:208:10 pm | Division 1 | |
Ces Francis |
Edvardas Chmelevskij |
2024-01-11 20:20:29Thursday 11 January 2024 | Holme Valley Demons 2 | 60 - 48 | Wakefield Wolverines | 20:20:298:20 pm | Division 3 | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2024-01-12 19:15:39Friday 12 January 2024 | Leeds Lithuanians 1 | 67 - 68 | Horsforth Hustlers 1 | 19:15:397:15 pm | Premier Division | |
Chris Taylor |
Nick Magill |
2024-01-12 19:15:50Friday 12 January 2024 | Jorvik Warriors | 82 - 48 | | 19:15:507:15 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Jake Butler |
2024-01-12 19:15:59Friday 12 January 2024 | Insight Magic | 60 - 63 | Harrogate Raiders 2 | 19:15:597:15 pm | Division 3 | |
Roger Murie |
Edvardas Chmelevskij |
2024-01-12 19:20:33Friday 12 January 2024 | Bradford Maroons | 69 - 59 | Spen Valley Vipers 1 | 19:20:337:20 pm | Division 1 | |
Richard Sulcs |
Andy Harrison |
2024-01-12 20:15:57Friday 12 January 2024 | Spen Valley Vipers 4 | 74 - 35 | Bradford Dragons | 20:15:578:15 pm | Division 3 | |
Ricky Fetske |
Luke Stanger |
2024-01-14 00:00:54Sunday 14 January 2024 | Arrows Basketball Academy | 56 - 35 | Harrogate Raiders | 00:00:5412:00 am | Ladies Division | |
Peter Wright |
Roberto Carabana |
2024-01-14 16:15:54Sunday 14 January 2024 | Yorkshire Wizards | 81 - 90 | Rawthorpe Cobras | 16:15:544:15 pm | Premier Division | |
Ces Francis |
Michael Sharkey |
2024-01-14 17:00:31Sunday 14 January 2024 | Spen Valley Vipers 3 | 48 - 43 | Wakefield Wolverines | 17:00:315:00 pm | Division 3 | |
Richard Crowder |
Chris Keeys |
2024-01-14 19:45:32Sunday 14 January 2024 | Harrogate Raiders 1 | 51 - 44 | Bingley Titans | 19:45:327:45 pm | Division 2 | |
Umit Behrem |
Arunas Milasius |
2024-01-15 19:15:55Monday 15 January 2024 | Horsforth Hustlers 1 | 63 - 79 | Deighton Ryders | 19:15:557:15 pm | Premier Division | |
Tudor Bas |
Andy Harrison |
2024-01-16 19:15:36Tuesday 16 January 2024 | Knottingley Cougars 1 | 69 - 71 | Bradford Maroons 2 | 19:15:367:15 pm | Division 1 | |
Chris Taylor |
Arunas Milasius |
2024-01-16 20:00:05Tuesday 16 January 2024 | Harrogate Raiders 1 | 53 - 65 | | 20:00:058:00 pm | Division 2 | |
Tudor Bas |
Edvardas Chmelevskij |
2024-01-17 19:30:09Wednesday 17 January 2024 | Wakefield Wolverines | 50 - 49 | Bradford Dragons | 19:30:097:30 pm | Division 3 | |
Chris Taylor |
Nick Magill |
2024-01-17 20:10:54Wednesday 17 January 2024 | Harrogate Llamas | 81 - 80 | Spen Valley Vipers 1 | 20:10:548:10 pm | Division 1 | |
Sonia Ginestar |
Arunas Milasius |
2024-01-17 20:15:02Wednesday 17 January 2024 | Trinity Tigers | 82 - 29 | Harrogate Raiders | 20:15:028:15 pm | Ladies Division | |
Richard Sulcs |
Ces Francis |
2024-01-17 20:15:13Wednesday 17 January 2024 | Deighton Ryders | 80 - 73 | Mandela Warriors 1 | 20:15:138:15 pm | Premier Division | |
Winford David |
Scott Charlesworth |
2024-01-18 19:45:14Thursday 18 January 2024 | York Vikings 1 | 59 - 57 | Leeds Demons | 19:45:147:45 pm | Premier Division | |
Daniel Hoddinott |
Richard Weeks |
2024-01-18 19:45:18Thursday 18 January 2024 | Queensbury Hawks | 36 - 69 | Spen Valley Vipers 2 | 19:45:187:45 pm | Division 2 | |
Roger Murie |
Chris Keeys |
2024-01-18 20:10:22Thursday 18 January 2024 | Leeds Demons 2 | 50 - 43 | Knottingley Cougars 1 | 20:10:228:10 pm | Division 1 | |
Ces Francis |
Michael Sharkey |
2024-01-19 19:15:50Friday 19 January 2024 | Leeds Lithuanians 2 | 79 - 83 | Bradford Maroons | 19:15:507:15 pm | Division 1 | |
Tudor Bas |
Chris Taylor |
2024-01-21 16:15:25Sunday 21 January 2024 | Yorkshire Wizards | 83 - 64 | Leeds Demons | 16:15:254:15 pm | Premier Division | |
Ces Francis |
Arunas Milasius |
2024-01-21 17:45:58Sunday 21 January 2024 | Harrogate Raiders 2 | 58 - 63 | Jorvik Warriors 2 | 17:45:585:45 pm | Division 3 | |
Umit Behrem |
Richard Crowder |
2024-01-21 18:30:11Sunday 21 January 2024 | Spen Valley Vipers 2 | 46 - 40 | Halifax Cobras | 18:30:116:30 pm | Division 2 | |
David Walsh |
Nick Magill |
2024-01-21 19:45:06Sunday 21 January 2024 | Harrogate Raiders 1 | 57 - 50 | Jorvik Warriors | 19:45:067:45 pm | Division 2 | |
Umit Behrem |
Richard Crowder |
2024-01-22 19:20:32Monday 22 January 2024 | Bradford Maroons 2 | 61 - 76 | Knottingley Cougars 1 | 19:20:327:20 pm | Division 1 | |
Richard Sulcs |
Andy Harrison |
2024-01-23 20:00:20Tuesday 23 January 2024 | Holme Valley Demons | 76 - 44 | York Vikings 2 | 20:00:208:00 pm | Division 2 | |
Scott Charlesworth |
Tudor Bas |
2024-01-23 20:15:21Tuesday 23 January 2024 | Sheffield Hatters | 39 - 51 | City of Leeds | 20:15:218:15 pm | Ladies Division | |
- |
- |
2024-01-25 19:20:29Thursday 25 January 2024 | Bingley Titans | 64 - 62 | Halifax Cobras | 19:20:297:20 pm | Division 2 | |
Michael Sharkey |
Andy Harrison |
2024-01-25 19:45:47Thursday 25 January 2024 | York Vikings 1 | 20 - 0 | Leeds Lightning | 19:45:477:45 pm | Premier Division | |
Richard Weeks |
Jack Williams |
2024-01-25 20:15:01Thursday 25 January 2024 | Leeds Demons | 78 - 88 | Deighton Ryders | 20:15:018:15 pm | Premier Division | |
Arunas Milasius |
Ces Francis |
2024-01-26 19:15:10Friday 26 January 2024 | Leeds Lithuanians 1 | 69 - 72 | Yorkshire Wizards | 19:15:107:15 pm | Premier Division | |
Tudor Bas |
Chris Taylor |
2024-01-26 19:15:36Friday 26 January 2024 | Insight Magic | 40 - 78 | Spen Valley Vipers 4 | 19:15:367:15 pm | Division 3 | |
Richard Sulcs |
Edvardas Chmelevskij |
2024-01-26 19:15:39Friday 26 January 2024 | Jorvik Warriors | 75 - 54 | Queensbury Hawks | 19:15:397:15 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Jake Butler |
2024-01-26 19:15:39Friday 26 January 2024 | Rawthorpe Cobras | 92 - 68 | Mandela Warriors 1 | 19:15:397:15 pm | Premier Division | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2024-01-28 15:00:20Sunday 28 January 2024 | Arrows Basketball Academy | 59 - 55 | Deighton Diamonds | 15:00:203:00 pm | Ladies Division | |
- |
- |
2024-01-28 17:00:08Sunday 28 January 2024 | Spen Valley Vipers 3 | 40 - 53 | Harrogate Raiders 2 | 17:00:085:00 pm | Division 3 | |
Michael Sharkey |
Scott Charlesworth |
2024-01-28 18:30:17Sunday 28 January 2024 | Spen Valley Vipers 2 | 57 - 61 | Harrogate Raiders 1 | 18:30:176:30 pm | Division 2 | |
Michael Sharkey |
Scott Charlesworth |
2024-01-29 19:20:50Monday 29 January 2024 | Halifax Cobras | 39 - 49 | Spen Valley Vipers 2 | 19:20:507:20 pm | Division 2 | |
Tudor Bas |
Richard Sulcs |
2024-01-30 19:15:18Tuesday 30 January 2024 | Knottingley Cougars 1 | 66 - 48 | Leeds Lithuanians 2 | 19:15:187:15 pm | Division 1 | |
Chris Taylor |
Tudor Bas |
2024-01-30 20:15:39Tuesday 30 January 2024 | Bradford Dragons | 41 - 64 | Spen Valley Vipers 3 | 20:15:398:15 pm | Division 3 | |
Craig Wilson |
David Walsh |
2024-01-31 19:30:57Wednesday 31 January 2024 | Wakefield Wolverines | 62 - 54 | Insight Magic | 19:30:577:30 pm | Division 3 | |
Chris Taylor |
Arunas Milasius |
2024-01-31 20:10:44Wednesday 31 January 2024 | Harrogate Llamas | 67 - 88 | Bradford Maroons | 20:10:448:10 pm | Division 1 | |
Edvardas Chmelevskij |
Umit Behrem |
2024-01-31 20:15:06Wednesday 31 January 2024 | City of Leeds | 32 - 66 | Trinity Tigers | 20:15:068:15 pm | Ladies Division | |
Tudor Bas |
Mohamed Alhaj |
2024-02-01 19:45:22Thursday 1 February 2024 | York Vikings 1 | 51 - 56 | Horsforth Hustlers 1 | 19:45:227:45 pm | Premier Division | |
Richard Weeks |
Daniel Hoddinott |
2024-02-01 19:45:57Thursday 1 February 2024 | Queensbury Hawks | 64 - 63 | | 19:45:577:45 pm | Division 2 | |
Winford David |
Luke Stanger |
2024-02-01 20:10:06Thursday 1 February 2024 | Leeds Demons 2 | 59 - 62 | Bradford Maroons 2 | 20:10:068:10 pm | Division 1 | |
Roger Murie |
Arunas Milasius |
2024-02-02 19:15:48Friday 2 February 2024 | Jorvik Warriors 2 | 43 - 72 | Spen Valley Vipers 4 | 19:15:487:15 pm | Division 3 | |
Daniel Hoddinott |
Jack Williams |
2024-02-02 20:15:27Friday 2 February 2024 | Mandela Warriors 1 | 62 - 45 | Leeds Lithuanians 1 | 20:15:278:15 pm | Premier Division | |
Effie Roka |
Roger Murie |
2024-02-04 12:15:33Sunday 4 February 2024 | Deighton Diamonds | 69 - 27 | Harrogate Raiders | 12:15:3312:15 pm | Ladies Division | |
Scott Charlesworth |
Richard Sulcs |
2024-02-04 15:15:15Sunday 4 February 2024 | Arrows Basketball Academy | 32 - 65 | Trinity Tigers | 15:15:153:15 pm | Ladies Division | |
Peter Wright |
Roberto Carabana |
2024-02-04 16:15:43Sunday 4 February 2024 | Yorkshire Wizards | 66 - 63 | Leeds Lithuanians 1 | 16:15:434:15 pm | Premier Division | |
Frederick Amponsah |
Edvardas Chmelevskij |
2024-02-04 18:30:15Sunday 4 February 2024 | Spen Valley Vipers 2 | 82 - 52 | York Vikings 2 | 18:30:156:30 pm | Division 2 | |
Richard Sulcs |
Winford David |
2024-02-04 19:45:10Sunday 4 February 2024 | Harrogate Raiders 1 | 61 - 35 | Queensbury Hawks | 19:45:107:45 pm | Division 2 | |
Richard Crowder |
Umit Behrem |
2024-02-05 19:15:47Monday 5 February 2024 | Horsforth Hustlers 1 | 59 - 70 | Yorkshire Wizards | 19:15:477:15 pm | Premier Division | |
Andy Harrison |
Ricky Fetske |
2024-02-05 19:20:32Monday 5 February 2024 | Halifax Cobras | 65 - 54 | Jorvik Warriors | 19:20:327:20 pm | Division 2 | |
Luke Stanger |
Winford David |
2024-02-05 19:20:45Monday 5 February 2024 | Bradford Maroons 2 | 61 - 59 | Horsforth Hustlers 2 | 19:20:457:20 pm | Division 1 | |
Richard Sulcs |
Arunas Milasius |
2024-02-05 19:30:12Monday 5 February 2024 | Harrogate Raiders 2 | 52 - 67 | Spen Valley Vipers 4 | 19:30:127:30 pm | Division 3 | |
Richard Crowder |
Sonia Ginestar |
2024-02-06 19:15:21Tuesday 6 February 2024 | Knottingley Cougars 1 | 66 - 69 | Spen Valley Vipers 1 | 19:15:217:15 pm | Division 1 | |
Chris Taylor |
Tudor Bas |
2024-02-06 20:00:34Tuesday 6 February 2024 | Holme Valley Demons | 25 - 78 | | 20:00:348:00 pm | Division 2 | |
Arunas Milasius |
Edvardas Chmelevskij |
2024-02-06 20:20:11Tuesday 6 February 2024 | Holme Valley Demons 2 | 36 - 34 | Spen Valley Vipers 3 | 20:20:118:20 pm | Division 3 | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2024-02-07 19:15:28Wednesday 7 February 2024 | City of Leeds | 39 - 43 | Harrogate Raiders | 19:15:287:15 pm | Ladies Division | |
Tudor Bas |
Sonia Ginestar |
2024-02-07 20:15:44Wednesday 7 February 2024 | Trinity Tigers | 75 - 32 | Sheffield Hatters | 20:15:448:15 pm | Ladies Division | |
Arunas Milasius |
Edvardas Chmelevskij |
2024-02-08 20:15:09Thursday 8 February 2024 | Leeds Demons | 83 - 58 | Horsforth Hustlers 1 | 20:15:098:15 pm | Premier Division | |
Ces Francis |
Arunas Milasius |
2024-02-09 19:15:10Friday 9 February 2024 | Insight Magic | 39 - 63 | Jorvik Warriors 2 | 19:15:107:15 pm | Division 3 | |
Richard Sulcs |
Tudor Bas |
2024-02-09 19:15:21Friday 9 February 2024 | Rawthorpe Cobras | 117 - 67 | Leeds Lithuanians 1 | 19:15:217:15 pm | Premier Division | |
Roger Murie |
Scott Charlesworth |
2024-02-09 20:15:01Friday 9 February 2024 | Mandela Warriors 1 | 69 - 76 | Deighton Ryders | 20:15:018:15 pm | Premier Division | |
Effie Roka |
Ricky Fetske |
2024-02-09 20:15:53Friday 9 February 2024 | Spen Valley Vipers 4 | 67 - 51 | Harrogate Raiders 2 | 20:15:538:15 pm | Division 3 | |
Luke Stanger |
Adam Fisher |
2024-02-11 17:00:47Sunday 11 February 2024 | Spen Valley Vipers 2 | 97 - 45 | | 17:00:475:00 pm | Division 2 | |
Scott Charlesworth |
Frederick Amponsah |
2024-02-11 17:15:42Sunday 11 February 2024 | Yorkshire Wizards | 20 - 0 | Deighton Ryders | 17:15:425:15 pm | Premier Division | |
Arunas Milasius |
Edvardas Chmelevskij |
2024-02-12 19:15:44Monday 12 February 2024 | Horsforth Hustlers 2 | 32 - 71 | Knottingley Cougars 1 | 19:15:447:15 pm | Division 1 | |
Edvardas Chmelevskij |
Richard Sulcs |
2024-02-13 20:00:30Tuesday 13 February 2024 | Holme Valley Demons | 43 - 54 | Spen Valley Vipers 2 | 20:00:308:00 pm | Division 2 | |
Tudor Bas |
Luke Stanger |
2024-02-15 19:45:11Thursday 15 February 2024 | York Vikings 1 | 68 - 61 | Deighton Ryders | 19:45:117:45 pm | Premier Division | |
Richard Weeks |
Daniel Hoddinott |
2024-02-15 19:45:45Thursday 15 February 2024 | Queensbury Hawks | 29 - 45 | Bingley Titans | 19:45:457:45 pm | Division 2 | |
Roger Murie |
Chris Keeys |
2024-02-15 20:00:11Thursday 15 February 2024 | Holme Valley Demons | 47 - 35 | Harrogate Raiders 1 | 20:00:118:00 pm | Division 2 | |
TBA |
Scott Charlesworth |
2024-02-15 20:10:34Thursday 15 February 2024 | Leeds Demons 2 | 61 - 77 | Harrogate Llamas | 20:10:348:10 pm | Division 1 | |
Tudor Bas |
Arunas Milasius |
2024-02-16 19:15:22Friday 16 February 2024 | Insight Magic | 50 - 39 | Bradford Dragons | 19:15:227:15 pm | Division 3 | |
Andy Harrison |
Luke Stanger |
2024-02-16 19:15:30Friday 16 February 2024 | Jorvik Warriors 2 | 50 - 53 | Spen Valley Vipers 3 | 19:15:307:15 pm | Division 3 | |
Richard Weeks |
Jake Butler |
2024-02-16 19:15:35Friday 16 February 2024 | Leeds Lithuanians 2 | 62 - 58 | Bradford Maroons 2 | 19:15:357:15 pm | Division 1 | |
Chris Taylor |
Tudor Bas |
2024-02-16 19:20:32Friday 16 February 2024 | Bradford Maroons | 68 - 69 | Knottingley Cougars 1 | 19:20:327:20 pm | Division 1 | |
Richard Crowder |
Richard Sulcs |
2024-02-16 20:15:49Friday 16 February 2024 | Spen Valley Vipers 4 | 53 - 42 | Wakefield Wolverines | 20:15:498:15 pm | Division 3 | |
Ricky Fetske |
Edvardas Chmelevskij |
2024-02-18 12:15:39Sunday 18 February 2024 | Deighton Diamonds | 34 - 73 | Trinity Tigers | 12:15:3912:15 pm | Ladies Division | |
Richard Sulcs |
TBA |
2024-02-18 17:15:04Sunday 18 February 2024 | Yorkshire Wizards | 53 - 60 | Horsforth Hustlers 1 | 17:15:045:15 pm | Premier Division | |
Ces Francis |
Edvardas Chmelevskij |
2024-02-18 18:30:32Sunday 18 February 2024 | Spen Valley Vipers 1 | 57 - 54 | Knottingley Cougars 1 | 18:30:326:30 pm | Division 1 | |
David Walsh |
Luke Stanger |
2024-02-19 19:15:20Monday 19 February 2024 | Horsforth Hustlers 2 | 68 - 38 | Bradford Maroons 2 | 19:15:207:15 pm | Division 1 | |
Richard Sulcs |
Andy Harrison |
2024-02-20 20:15:47Tuesday 20 February 2024 | Bradford Dragons | 37 - 52 | Jorvik Warriors 2 | 20:15:478:15 pm | Division 3 | |
Craig Wilson |
David Walsh |
2024-02-21 19:15:01Wednesday 21 February 2024 | Harrogate Raiders | 0 - 0 | Sheffield Hatters | 19:15:017:15 pm | Ladies Division | |
Ces Francis |
Sonia Ginestar |
2024-02-21 20:15:11Wednesday 21 February 2024 | Trinity Tigers | 78 - 29 | Arrows Basketball Academy | 20:15:118:15 pm | Ladies Division | |
Richard Sulcs |
Arunas Milasius |
2024-02-21 20:15:56Wednesday 21 February 2024 | Spen Valley Vipers 1 | 86 - 51 | Horsforth Hustlers 2 | 20:15:568:15 pm | Division 1 | |
Luke Stanger |
Frederick Amponsah |
2024-02-22 19:20:52Thursday 22 February 2024 | Bingley Titans | 42 - 71 | Holme Valley Demons | 19:20:527:20 pm | Division 2 | |
David Walsh |
Craig Wilson |
2024-02-22 19:45:09Thursday 22 February 2024 | Queensbury Hawks | 39 - 37 | Halifax Cobras | 19:45:097:45 pm | Division 2 | |
Roger Murie |
Chris Keeys |
2024-02-22 19:45:48Thursday 22 February 2024 | York Vikings 2 | 60 - 51 | | 19:45:487:45 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Jack Williams |
2024-02-22 20:15:04Thursday 22 February 2024 | Spen Valley Vipers 3 | 56 - 66 | Spen Valley Vipers 4 | 20:15:048:15 pm | Division 3 | |
Tudor Bas |
Michael Sharkey |
2024-02-22 20:15:28Thursday 22 February 2024 | Leeds Demons | 63 - 59 | Yorkshire Wizards | 20:15:288:15 pm | Premier Division | |
Umit Behrem |
Edvardas Chmelevskij |
2024-02-22 20:20:23Thursday 22 February 2024 | Holme Valley Demons 2 | 49 - 34 | Insight Magic | 20:20:238:20 pm | Division 3 | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2024-02-23 19:15:18Friday 23 February 2024 | Leeds Lithuanians 1 | 0 - 20 | York Vikings 1 | 19:15:187:15 pm | Premier Division | |
Tudor Bas |
Chris Taylor |
2024-02-23 19:20:23Friday 23 February 2024 | Bradford Maroons | 85 - 74 | Harrogate Llamas | 19:20:237:20 pm | Division 1 | |
Richard Crowder |
Richard Sulcs |
2024-02-23 20:15:50Friday 23 February 2024 | Spen Valley Vipers 4 | 60 - 52 | Spen Valley Vipers 3 | 20:15:508:15 pm | Division 3 | |
Luke Stanger |
Scott Charlesworth |
2024-02-25 12:15:22Sunday 25 February 2024 | City of Leeds | 50 - 57 | Deighton Diamonds | 12:15:2212:15 pm | Ladies Division | |
Scott Charlesworth |
Richard Sulcs |
2024-02-25 12:15:27Sunday 25 February 2024 | Deighton Diamonds | 57 - 50 | City of Leeds | 12:15:2712:15 pm | Ladies Division | |
- |
- |
2024-02-25 16:00:42Sunday 25 February 2024 | Bingley Titans | 56 - 58 | York Vikings 2 | 16:00:424:00 pm | Division 2 | |
Chris Keeys |
Craig Wilson |
2024-02-25 17:45:39Sunday 25 February 2024 | Harrogate Raiders 2 | 77 - 66 | Bradford Dragons | 17:45:395:45 pm | Division 3 | |
Richard Crowder |
Sonia Ginestar |
2024-02-25 18:30:23Sunday 25 February 2024 | Spen Valley Vipers 1 | 20 - 0 | Bradford Maroons 2 | 18:30:236:30 pm | Division 1 | |
Richard Sulcs |
Tudor Bas |
2024-02-28 19:15:54Wednesday 28 February 2024 | Harrogate Raiders | 37 - 79 | City of Leeds | 19:15:547:15 pm | Ladies Division | |
Richard Crowder |
Umit Behrem |
2024-02-28 19:30:35Wednesday 28 February 2024 | Wakefield Wolverines | 41 - 43 | Jorvik Warriors 2 | 19:30:357:30 pm | Division 3 | |
Chris Taylor |
Michael Sharkey |
2024-02-28 20:10:05Wednesday 28 February 2024 | Harrogate Llamas | 76 - 68 | Leeds Lithuanians 2 | 20:10:058:10 pm | Division 1 | |
Ces Francis |
Sonia Ginestar |
2024-02-28 20:15:28Wednesday 28 February 2024 | Yorkshire Wizards | 57 - 60 | Mandela Warriors 1 | 20:15:288:15 pm | Premier Division | |
David Walsh |
Richard Sulcs |
2024-02-29 19:45:32Thursday 29 February 2024 | York Vikings 2 | 31 - 68 | Jorvik Warriors | 19:45:327:45 pm | Division 2 | |
Daniel Hoddinott |
Richard Weeks |
2024-02-29 20:15:19Thursday 29 February 2024 | Leeds Demons | 75 - 85 | Rawthorpe Cobras | 20:15:198:15 pm | Premier Division | |
Umit Behrem |
Roger Murie |
2024-02-29 20:15:21Thursday 29 February 2024 | Holme Valley Demons | 51 - 55 | Bingley Titans | 20:15:218:15 pm | Division 2 | |
Nick Magill |
Luke Stanger |
2024-03-01 09:00:00Friday 1 March 2024 | Trinity Tigers | BYE | | 09:00:009:00 am | Ladies Cup, Ladies Division | |
- |
- |
2024-03-01 09:00:00Friday 1 March 2024 | Deighton Diamonds | BYE | | 09:00:009:00 am | Ladies Cup, Ladies Division | |
- |
- |
2024-03-05 20:15:27Tuesday 5 March 2024 | Arrows Basketball Academy | 80 - 37 | Sheffield Hatters | 20:15:278:15 pm | Ladies Cup, Ladies Division | |
- |
- |
2024-03-05 20:20:00Tuesday 5 March 2024 | Holme Valley Demons 2 | 75 - 29 | Jorvik Warriors 2 | 20:20:008:20 pm | Division 3, Mens Trophy | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2024-03-07 20:15:00Thursday 7 March 2024 | Holme Valley Demons | 75 - 37 | York Vikings 2 | 20:15:008:15 pm | Division 2, Mens Trophy | |
Scott Charlesworth |
Luke Stanger |
2024-03-07 20:20:00Thursday 7 March 2024 | Leeds Demons | 88 - 74 | York Vikings 1 | 20:20:008:20 pm | Mens Trophy, Premier Division | |
Arunas Milasius |
Edvardas Chmelevskij |
2024-03-08 19:15:00Friday 8 March 2024 | Leeds Lithuanians 2 | 74 - 80 | Knottingley Cougars 1 | 19:15:007:15 pm | Division 1, Mens Trophy | |
Chris Taylor |
Tudor Bas |
2024-03-08 19:30:00Friday 8 March 2024 | Rawthorpe Cobras | 20 - 0 | Leeds Lithuanians 1 | 19:30:007:30 pm | Mens Trophy, Premier Division | |
- |
- |
2024-03-08 20:15:00Friday 8 March 2024 | Spen Valley Vipers 4 | 76 - 34 | Bradford Dragons | 20:15:008:15 pm | Division 3, Mens Trophy | |
Richard Sulcs |
Edvardas Chmelevskij |
2024-03-11 19:15:00Monday 11 March 2024 | Deighton Ryders | 73 - 42 | Horsforth Hustlers 1 | 19:15:007:15 pm | Mens Trophy, Premier Division | |
Richard Sulcs |
Ricky Fetske |
2024-03-13 19:10:27Wednesday 13 March 2024 | City of Leeds | 66 - 37 | Harrogate Raiders | 19:10:277:10 pm | Ladies Cup, Ladies Division | |
Arunas Milasius |
Umit Behrem |
2024-03-13 20:15:00Wednesday 13 March 2024 | Harrogate Llamas | 75 - 73 | Leeds Demons 2 | 20:15:008:15 pm | Division 1, Mens Trophy | |
Ces Francis |
Effie Roka |
2024-03-13 20:15:00Wednesday 13 March 2024 | Spen Valley Vipers 1 | 20 - 0 | Bradford Maroons 2 | 20:15:008:15 pm | Division 1, Mens Trophy | |
David Walsh |
Richard Sulcs |
2024-03-14 20:15:00Thursday 14 March 2024 | Spen Valley Vipers 3 | 60 - 62 | Insight Magic | 20:15:008:15 pm | Division 3, Mens Trophy | |
Tudor Bas |
Chris Keeys |
2024-03-15 19:15:00Friday 15 March 2024 | Jorvik Warriors | 58 - 44 | Bingley Titans | 19:15:007:15 pm | Division 2, Mens Trophy | |
Daniel Hoddinott |
Michael Sharkey |
2024-03-15 19:20:00Friday 15 March 2024 | Bradford Maroons | 96 - 51 | Horsforth Hustlers 2 | 19:20:007:20 pm | Division 1, Mens Trophy | |
David Walsh |
Edvardas Chmelevskij |
2024-03-15 20:15:00Friday 15 March 2024 | Mandela Warriors 1 | 60 - 57 | Yorkshire Wizards | 20:15:008:15 pm | Mens Trophy, Premier Division | |
Arunas Milasius |
Effie Roka |
2024-03-17 17:45:00Sunday 17 March 2024 | Harrogate Raiders 2 | 48 - 41 | Wakefield Wolverines | 17:45:005:45 pm | Division 3, Mens Trophy | |
Ces Francis |
Umit Behrem |
2024-03-17 18:30:00Sunday 17 March 2024 | Spen Valley Vipers 2 | - | Queensbury Hawks | 18:30:006:30 pm | Division 2, Mens Trophy | |
Luke Stanger |
Edvardas Chmelevskij |
2024-03-17 19:15:00Sunday 17 March 2024 | Harrogate Raiders 1 | 62 - 39 | Halifax Cobras | 19:15:007:15 pm | Division 2, Mens Trophy | |
Ces Francis |
Umit Behrem |
2024-03-20 20:15:00Wednesday 20 March 2024 | Trinity Tigers | - | City of Leeds | 20:15:008:15 pm | Ladies Cup, Ladies Division | |
Arunas Milasius |
Edvardas Chmelevskij |
2024-03-21 20:15:00Thursday 21 March 2024 | Holme Valley Demons 2 | - | Insight Magic | 20:15:008:15 pm | Division 3 | |
Luke Stanger |
Scott Charlesworth |
2024-03-21 20:15:00Thursday 21 March 2024 | Spen Valley Vipers 2 | - | Harrogate Raiders 1 | 20:15:008:15 pm | Division 2 | |
Tudor Bas |
David Walsh |
2024-03-22 19:00:00Friday 22 March 2024 | Rawthorpe Cobras | - | Leeds Demons | 19:00:007:00 pm | Mens Trophy, Premier Division | |
Roger Murie |
Scott Charlesworth |
2024-03-22 20:15:00Friday 22 March 2024 | Spen Valley Vipers 4 | - | Harrogate Raiders 2 | 20:15:008:15 pm | Division 3 | |
Richard Sulcs |
Chris Taylor |
2024-03-24 12:00:00Sunday 24 March 2024 | Deighton Diamonds | - | Arrows Basketball Academy | 12:00:0012:00 pm | Ladies Cup, Ladies Division | |
Scott Charlesworth |
Richard Sulcs |
2024-03-27 20:15:00Wednesday 27 March 2024 | Spen Valley Vipers 1 | - | Harrogate Llamas | 20:15:008:15 pm | Division 1 | |
David Walsh |
Richard Sulcs |
2024-03-28 19:20:45Thursday 28 March 2024 | Deighton Ryders | - | Mandela Warriors 1 | 19:20:457:20 pm | Premier Division | |
Roger Murie |
Arunas Milasius |
2024-03-28 20:15:00Thursday 28 March 2024 | Holme Valley Demons | - | Jorvik Warriors | 20:15:008:15 pm | Division 2 | |
Luke Stanger |
Tudor Bas |
2024-03-31 19:00:00Sunday 31 March 2024 | Bradford Maroons | - | Knottingley Cougars 1 | 19:00:00TBD | Division 1 | |
Richard Sulcs |
Richard Crowder |